Logo stranky


Screenshot z projektu Algor Mortis. Screenshot z projektu Algor Mortis. Screenshot z projektu Algor Mortis. Screenshot z projektu Algor Mortis.

Projekty

Algor Mortis


Algor Mortis

Vašek "The_Damned" Havránek (2007-?)

Často jsem si zkoušel na Obláčku po internetu Cooperative, často jsem vynikal a často jsem si říkal, že ty mapy vlastně často jsou nic moc. To jsem si řekl konkrétně když jsem hrál Barbamaps. Kvanta příšer v chodbách bez známky detailů a logiky. Ač tomu bylo tak, vcelku to bylo i zábavné, a tak jsem si řekl, že to dokážu taky a snad i lépe.

Vrhl jsem se do toho bez sebemenší myšlenky na layout (takový pocit mám z Barbamaps a jiných) a stavil jsem co mě zrovna napadlo. Tak předpokládám budou vypadat všechny mapy- bezmyšlenky, ale plné akce a snad se na to bude dát i trochu koukat.

Rohozhodl jse se, že tento wad budu vydávat pokaždé v nové verzi, s novou mapou (pokud bude zájem hrát). Přičemž první verzi vydám až budu mít mapy aspoň 3 (možná 2 ;) uvidím).

První mapu jsem prohlásil dnes 8.2.20007 za hotovou. a pouštím se do další... respektive do mapy, která bude již hotovou předcházet.

Také jsem změnil název z pracovního Cooperative 1 na Algor Mortis (Gusta měl kecy na moje fádní názvy map ;)) a vytvořil i celkem působivý titlepic ;).Damned 31.1.2007

back


© 2006-2007, Damned Wads