Logo stranky


Screenshot z projektu Fleeing from Phobos. Screenshot z projektu Fleeing from Phobos. Screenshot z projektu Fleeing from Phobos. Screenshot z projektu Fleeing from Phobos. Screenshot z projektu Fleeing from Phobos. Screenshot z projektu Fleeing from Phobos. Screenshot z projektu Fleeing from Phobos.

Projekty

Fleeing from Phobos


Fleeing from Phobos

Vašek "The_Damned" Havránek (2007/8)

Myšlenka vytvořit celou epizodu (asi 10 map) se mě ani teď nepustila. Projekt Fleeing from Phobos by měl být právě takovou epizodou. Jako úplně první impuls k vytvoření tohoto wadu mi dala stará věc Cygnus IV z roku 1997. Jedná se o wad o 14 levelech, které nebyly od sebe zcela separované, ale navazovali na sebe. Pokud jedna mapa skončila ve výtahu, tak v tom samém výtahu začínala i mapa následující. Stejného efektu bych chtěl dosáhnout také já tady.

Děj se odehrává v době DooMa1, kdy vy jako mariňák zběhnete ze Základny UAC na Phobosu domů, ale na Zem se už démoni dostali také.

Toto je také můj první projekt ve formátu Hexena (Zdoom - Doom in Hexen format). Používám často šikmé povrchy, mosty a také začínám s ACS script, ale opravdu jen začátky.

Seznam map

MAP1 - Escaping Hangar: Jedná se vpodstatě o remake E1M1 z DooMa1 s použitím trochy skriptu a přidáním pár nových lokací.

MAP2 - Airport: Měla to být úplně první mapa, ale po udělání Escaping Hangar jsem jí zařadil na post MAP02. Je to taková druhá MAP01 začíná se taky jen se základním vybavením.

MAP3 - Sewerage: Kanalizace pod městem. Tahle mapa se vyznačuje hlavně masivním použitím šikmých povrchů tvořící klenby chodeb.

MAP4 - Airconditioning: V této mapě se budete pohybovat větracími šachtami.


Fleeing from Phobos na Wads in Progress


Damned 18.3.2010

back


© 2010, Damned Wads