Logo stranky


Screenshot z wadu Buried Friary. Screenshot z wadu Buried Friary. Screenshot z wadu Buried Friary. Screenshot z wadu Buried Friary.

Moje Wady

Buried Friary


Buried Friary

Vašek "The_Damned" Havránek (7.5.2007)

Když jsem se po letech pauzy kdysi před několika lety vrátil k editování, potřeboval jsem si připomenout postupy práce s editorem a úbec se do toho zpátky dostat. A také zkusit, jestli editovat pod Zdoom je tak odlišné (tak doom in doom format je to samý). Začal jsem si proto (zprvu ještě v špatném a zastaralém editoru DoomCad a později v Doom Builderu) jen tak malovat sektůrky a plácat na stěny nějaké hodící se texturky. Proto se dlouho jmenoval soubor pracovně TRY.wad ;)

To byl počátek téhle mapy. Mohla to být moje úplně první vydaná, ale místo toho jsem se rozhodl dokončit už v tu dobu rozdělané Stairs to Hell a tento wad nechal ležet ladem.

Nedávno jsem ho opět objevil zapadlý v nějakém zastrčeném adresáři a rozhodl jsem se ho dodělat(zdálo se mi škoda to mazat). Bude to malý klášter převážně ze zeleného mramoru. A když se na to tak dívám tak tenhle wad byl asi i takovou trochu inspirací pro wad Wasted Temple. ;)

K vydání došlo 7.5.2007. kdy jsem si s tímto wadem hrál mezi prací na větších projektech. Mapa je pod Zdoom, ale využívá jen část jeho možností. Je částečně souměrná až na oblasti k získání klíčů po stranách, kde na UV bude asi jediná těžší pasáž.

Užite si hru ;)

PS: Nesnažte se toho Cybbieho zastřelit, lze ho odstranit i bez toho ;).


Stáhni Buried Friary

Stránka o Buried Friary na /idgames


Damned 7.5.2007

back


© 2006-2007, Damned Wads