Logo stranky


Screenshot z wadu Never not completed episode. Screenshot z wadu Never not completed episode. Screenshot z wadu Never not completed episode. Screenshot z wadu Never not completed episode.

Moje Wady

Never not completed episode


Never not completed episode

Vašek "The_Damned" Havránek (16.11.2005)

Hned po oficiálním vydání mapy Stairs to Hell a veskrze kladným ohlasům na ni jsem se rozhodl vydat také své úplně nejstarší výtvory a vznikl tak tento wad: kompilace 3 map, které jsem dělal ještě kdysi dávno na základní škole. Původně mělo být map 9 a měly dohromady tvořit celou episodu pro doom1. Neměl jsem ale dostatečnou výdrž a od tohoto nápadu jse upustil zanechaje pouze 3 mapy.

Po vydání StairsTH jsem se k mapám vrátil a odstranil nejnápadnější brouky. Většina textůr byla nezarovnaná, hodně příšer bylo zasekáno do stěn nebo do sebe nevzájem, tajné místnosti nebyly tajné, nebo byly tajné dvojnásob atp. Také jsem přidal pár detailů (všeho všudy asi 20 nových sektorů ve všech 3 mapách) a lehce poupravil rozmístění příšer. Naučil jsem se užívat Wintex a v tomto wadu se objevují 2 mé originální textury(ve 3tí mapě).

Seznam map

MAP1 - Cela: Hodně inspirovaná map01 dooma2 jen jsem neměl ještě představu o velikostech a tak jsou místnosti často dost ztísněné.

MAP2 - Elektrárna: Mapa se sice jmenuje Elektrárna, ale souboje si tu užijete hlavně ve tmě.

MAP3 - Reaktor: Inspiraci k téhle mapě jsem přebral z mapy, kterou vytvořil můj bratr. Konkrétně Baddream.wad MAP02.


Stáhni Never not completed episode

Stránka o Never not completed episode na /idgames

Recenze na NewDoom Reviews


Damned 16.12.2006

back


© 2006, Damned Wads